• Обновено
Хеликоптер за играчки за играчки за играчки за летање на Air Hogs RC

Хеликоптер за играчки за играчки за играчки за летање на Air Hogs RC

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Технологијата на најсовремената технологија на Havoc Heli ви овозможува точно да се движите по тесни агли и остри криви! Користење на 4-насока контрола, овој R/C дава крајна маневрирање на затворено. Неговото флексибилно високо композитно тело го прави хаосот доволно тежок за какво било слетување на несреќата во итни случаи. Инфрацрвениот контролер ви дозволува во исто време вие ​​и пријателите да се тркаат до 3 хаос. Свифт дејствување контроли го испорачуваат крајното искуство во летот во затворен простор. Искусете го возбудувањето на летот со Air Hogs Havoc Heli! Лесно учење на летот на РЦ со контрола на 4 пат. Флексибилно пластично тело со големо влијание. Инфрацрвен контролер за вас и пријателите да летаат до 3 хаоки одеднаш. Хели се надополнува од контролорот. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас