• Обновено
1 4 W 1 4 H 5 8 D Мал Фармингдејл центар со свитоци, гума дрво

1 4 W 1 4 H 5 8 D Мал Фармингдејл центар со свитоци, гума дрво

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Нашите апликации и онлети се совршени парчиња акцент на кабинетот, мебелот, камините мантили, таваните и многу повеќе. Секоја шема е внимателно направена по традиционалните и историските дизајни. Секое парче е внимателно врежано, а потоа изшкуркано е подготвено за вашата боја или дамка. Тие можат да инсталираат едноставно со традиционални дрвени лепи и завршни нокти. Рачно врежана за автентичен изглед и чувство. Убава дизајнирана да ги истакне другите архитектонски парчиња. Целосно изшкуркан и подготвен за вашата боја или дамка. Направени по традиционалните стилови. Автентичност на вистински производ од дрво. Може да се користи на мантили, аспиратори и многу повеќе.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас