• Обновено
Извори Креативна 43 памучна судбина чека за шиење и занаетчиска ткаенина од завртката, лаванда

Извори Креативна 43 памучна судбина чека за шиење и занаетчиска ткаенина од завртката, лаванда

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Оваа креативна 43 "памучна судбина чека за шиење и занаетчиска ткаенина покрај завртката има прекрасна позадина на лаванда со Ана, Елса и Олаф. Оваа ткаенина е совршена за DIY домашен декор, ватирање, изработка и многу повеќе. Памукот е мек и елавен со идеална рака за ватирање да направи одлично фрлање. Можете да ја набавите оваа памучна ткаенина во цели 8 завртки за двор. Ова е официјално лиценцирана замрзната ткаенина на Дизни. Лесно се грижи за : машина што се мие.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас