• Обновено
Time and Tru Women'sенски ребро плетете го горниот дел од долгиот ракав и сет на здолништа MIDI, големини со 2 парчиња xs-xxl

Time and Tru Women'sенски ребро плетете го горниот дел од долгиот ракав и сет на здолништа MIDI, големини со 2 парчиња xs-xxl

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Лесно е да се создаде шик коорд изглед. Времето и Тру ја споија женственоста и удобноста во еден неверојатен комплет за жени. Врвот со долг ракав е идеален за секојдневно носење-разноврсен стил кој изгледа добро со фармерки, како и со панталоните. Лесното влечење на здолништето се карактеризира со копчето за копче и предниот дел. Овој сет на здолниште е направен во мека, ребрат плетена ткаенина за да го воздигнете вашиот изглед - улоги за секоја пригода само што стана без напор. Завршете со пар чизми за паметен, прилагоден изглед или додајте патики за забавно, обично вибрации. Само на. Материјал : 59% памук/37% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 здолниште. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Топ карактеристики : опуштено вклопување; вратот на лажички; стил на пулвер; долги ракави; капка рамо. Карактеристики на здолниште : опуштено вклопување; 30" долг; повлекување со поставена еластична половината; Декоративни детали за копчето; предниот отвор. Карактеристики : Мека плетена ткаенина од ребра. Women'sенски ребро плетени горе и здолниште, 2 парчиња од време и TRU.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас