• Обновено
Поставете го капакот на Noble Lenen's Duvet со шема на грчки клуч

Поставете го капакот на Noble Lenen's Duvet со шема на грчки клуч

DEN 607.84

Залиха
Во продавницата

Машина за перење. Со патент за затворање и појавување на шами, сè што треба да направите е да го вметнете омилениот дух или утешител за да уживате во крајната удобност и стил. Мека двојна четкана микрофибер покривка. Sleepе спиете како бебе! Плус, нашата конструкција со четкани микрофибер е посилна и потрајна од памукот.Додадете софистициран допир во која било просторија со мека четкана микрофибер на благородна постелнина 3 парчиња. Удобно и издржлив : Ултра кадифен дизајн ви овозможува невидена удобност. Нашиот тим за дизајн во куќата создаде прекрасна, обична грчка клучна шема што ја отпечативме на капакот на Duvet за да додадеме класа и стил во овој сет.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас