• Обновено
Pokemon Pikachu Brushy Graphic Mairt Main и голема машка маица

Pokemon Pikachu Brushy Graphic Mairt Main и голема машка маица

DEN 191.68

Залиха
Во продавницата

Ажурирајте ја вашата колекција на графичка маица со оваа графичка маица Pokemon. Одликувајќи се со Пикачу во предниот дел на маицата, оваа графичка мета е совршена за сите обожаватели на Покемон. И со меко чувство за рака и удобно вклопување, оваа маица од Покемон ќе биде главен гардероба за наредните години. Добијте електрифицирање со потегот на потписот на Пикачу, наречен „Тандер бран“, кога ќе го носите ова официјално лиценциран Pokemon Pikachu Brushy Mani's и Big Graphic Graphic Mair. Оваа маичка за машка графичка кратка ракав е совршена за носење за секоја пригода! Достапно во S-3 XL. Оваа машка графичка мета е направена од 100% памук за дополнителна удобност. Додадете ја оваа стилска графичка маица во вашиот плакар и спарете ја со омилените фармерки или шорцеви за совршен обичен изглед. Немојте да се изненадите ако некој дојде до вас да ја комплиментира кошулата! Официјално лиценцирана графичка маица Покемон. Ребрест екипаж. Печатен графички екран на Пикачу. 100% памук. Машина за перење. Одг, сите права се задржани.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас