• Обновено
Без граници на резервоарот за јуниори и салон за шорцеви, 2-парчиња

Без граници на резервоарот за јуниори и салон за шорцеви, 2-парчиња

DEN 575.84

Залиха
Во продавницата

Овој резервоар со две парчиња и шорцеви поставени од без граници е местото каде што удобното се среќава со трендовски. Овој стилски координиран сет на Loungewear го комплетира вашиот лежерен изглед со облека со лесна облека што е совршена за релаксирање низ куќата. Исклучиво на. Материјал : 78% Рејон/22% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 резервоар и 1 пар шорцеви. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина на резервоарот со големина : стил на пулвер; Бенд -стил со ремени; влечење полите. Карактеристики на шорцеви : влечење, стил на велосипедисти шорцеви; Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Резервоарот за јуниори и шорцеви салон поставени од без граници.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас