• Обновено
Врашено сонце SPX3000-RM Електричен мијалник за притисок

Врашено сонце SPX3000-RM Електричен мијалник за притисок

DEN 3168.00

Залиха
Во продавницата

Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент. Одобрена ЦСА. Овој мијалник за притисок спакува моќен удар со својот мотор од 1800 вати/14,5-засилувачи. Обновена - 90 -дневна гаранција од Сноу oeо ДОО. Нашата најпродавана мијалник за притисок, SPX3000 комбинира моќ, перформанси и разноврсност. Разменете ги млазниците за брзо одење од висок притисок од 0 ° моливче за молив во спреј за вентилатор со низок притисок од 40 ° или нанесете детергент на површината за чистење со млазницата за сапун за дополнителна моќност за чистење. Плус, нејзините задни тркала обезбедуваат лесна преносливост околу вашиот двор. Опремено со двоен систем за резервоарот за детергент, Sun JOE SPX3000 мијалник за притисок носи и складира два различни типа на детергент истовремено во двата 0,9 L на бродот, отстранливи резервоари за детергент. Систем за резервоар со двојни детергенти - Две 0,9 l одборот, отстранливи резервоари носат и чуваат различни типови детергент истовремено. Вклучува стапче за продолжување од 34 инчи, црево со висок притисок од 20 метри, кабел за напојување со 35 метри со заштита од GFCI, адаптер за градинарско црево, алатка за чистење на игла. Овој производ можеби не бил сертифициран производител, но бил професионално прегледан, тестиран и чист од обновени продавачи и добавувачи на програми.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас