• Обновено
Јакна За Дожд тдокотот - Модни Секојдневни Јакни Со Патент Со Долги Ракави За Жени Со Црна Големина 3XL

Јакна За Дожд тдокотот - Модни Секојдневни Јакни Со Патент Со Долги Ракави За Жени Со Црна Големина 3XL

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Tdoqot Дожд Јакна-Падот Повик Долги Ракави Мода Патент Јакни За Жени Црна Големина 3xl Големина : Во однос на големината, можете да се повикате на втората или третата слика од главната слика на производот, препорачуваме да нарачате една големина поголема од вообичаеното. Прилика : Погоден За трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за fall и зима. Удобен Материјал : 100% Полиестер, материјалот е густ и удобен,ве загрева во fall и зима. Пребарување клучни зборови : пролетни јакни,женски јакни лесни трендовски, зимска јакна,јакна за жени,есенски јакни за жени. Лесна нега-машина за перење, видете ја етикетата за детални упатства за нега. Одговара точно на големината.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас