• Обновено
24 собрани ангел бор со борови конуси вештачки Божиќен венец - Unlit

24 собрани ангел бор со борови конуси вештачки Божиќен венец - Unlit

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Овој прекрасен венец не е ништо помалку од ангелски со умерено собрани совети и декоративни борови конуси Карактеристики на производи : Unlit 120 совети 2,5 "Широки совети за употреба во затворен простор само не е потребно склопување - венецот доаѓа во 1 парче метална рамка со тешки ринг Поддршка за висечки димензии : 24 "Дијаметар (измерен од најоддалечен врв/раб до најоддалечен врв/раб преку венецот) Материјал (и) : ПВЦ/метал 24" собрани ангелски бор, акценти на бор, 120 совети.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас