• Обновено
Машкиот маж во Далас Каубои, Дез Брајант Jerseyерси

Машкиот маж во Далас Каубои, Дез Брајант Jerseyерси

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Поддржете го вашиот омилен играч со овој стилски дрес. Оваа маичка има удобно тело со лабаво вклопување што ви дава многу простор. Направено од 100% полиестерски материјал. Jerseyерси на Dallas Cowboys Gamegear ќе ве натера да се истакнете во толпа. Како ги „крши момчињата! Оди каубои! Далас Каубои Дез Брајант #88 Jerseyерси. Изведба на ткаенината во Jerseyерси. Официјално лиценциран NFL производ.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас