• Обновено
Роговиден жаби примарно лого Стационарно клупско столче со систем за патент

Роговиден жаби примарно лого Стационарно клупско столче со систем за патент

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

TCU роговидни жаби примарно лого стационарно клупско столче со систем за патент. Клубот Чаир Сребрена серија е совршен избор за изглед, удобност и разноврсност. Дизајнирано да се користи во кој било амбиент, дизајнот на серијата Сребрена е безвременска. Се одликува со висококвалитетна синтетичка кожа со рамка од тврдо дрво, пролетна суспензија без сума и пена со висока еластичност. Исто така, достапно во seубовта и соодветниот тросед. Патентираниот XZIPIT систем обезбедува бесконечни опции за лого на предниот дел на столот и ви овозможува да го покажете вашиот омилен тим или интерес. XZIPIT патентиран заменлив систем за лого. Faux кожа, ПВЦ. Дизајн на рацете на полумесечина во стилот на полумесечина. "No-sag " пролетна суспензија и пена со висока еластичност. Ограничен животен век на гаранција за полумесечина и дизајн на крст на крстот на крстот. Пролетната суспензија на „без-саг“ и пена со висока еластичност. Ограничена гаранција за живот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас