• Обновено
Овошје на темињата на разбој момчиња, термички сет на перформанси - 18

Овошје на темињата на разбој момчиња, термички сет на перформанси - 18

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Децата ќе останат топли и тостични во овој плод на разбојното јадро изведба на термички долна облека со две парчиња сет за совпаѓање. Изолационен, брзо сушен полиестерски спандекс материјал ја фити влагата подалеку од кожата, одржувајќи ги децата суви, пријатни и удобни цела зима. Осигурете се дека вашето дете е правилно слоевито за сите свои надворешни активности оваа зима, облечен во неговиот плод на термичкиот сет за изведба на момчињата на разбојниците! 92% полиестер/ 8% спандекс. Комплетот вклучува појавување на горниот и долниот дел. Дополнителна мека изолација и топлина. Влага за губење. Брзо сушење. Се протега за подобра изведба. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас