• Обновено
Лажијте го женското долго карирано палто

Лажијте го женското долго карирано палто

DEN 767.84

Залиха
Во продавницата

Позајмени од момчињата, но дефинитивно женствено. Карираната јакна на Scoop е совршено транзициско парче во волна-мешавина за да ве одржува пријатно кога има студ во воздухот. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. тешка категорија. Должина на миди. Јака од изрез. Затворање на копчињата. 2 предни џебови. Карирана шема. Наредени. 70% волна/30% полиестер. Суво чистење. Увезени. Лажичка карирана волна-мешавина од палто за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас