• Обновено
Лесни станови за релејски реле за уличен спорт

Лесни станови за релејски реле за уличен спорт

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Новите авантури бараат нова спортска сандала, а штафетата од лесен уличен спорт е стилот за вас! Прилагодливоста и удобноста се клучни во дизајнот на оваа шема. Кога ќе го носите овој прашка, нозете ќе бидат исполнети со незаменливи карактеристики на удобност кои вклучуваат отстранлив ловечки и контурен стапало, мека ткаенина и апсорбирајќи шок, разнесена Ева Мидало, која ќе ве однесе онолку долго колку што трае вашата авантура. Спортска лесна надворешна плоча. Шок апсорбира разнесени Ева Мидлис. Прилагодлива празница со стилизирање на удобност на атлетизмот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас