• Обновено
Наместете Го Моето Место Отворено Решетки Дијамант Килим-фт. во. фт. Полноќно Сино

Наместете Го Моето Место Отворено Решетки Дијамант Килим-фт. во. фт. Полноќно Сино

DEN 1119.84

Залиха
Во продавницата

Погоден за домашни миленици, овој килим не е под влијание на вода, истури и дамки. Тоа е совршен додаток за да додадете класичен допир во вашата дневна соба, спална соба, простор за учење, двор или кој било простор за гости. Полипропиленскиот килим отпорен на дамки бара минимална грижа. Спецификации на производот : тепихот со рамно ткаење е достапен Во полноќно сино со сиви нијанси на гулаб. Високо Издржлив : полипропиленскиот килим отпорен на дамки бара минимална грижа. Овој машински изработен килим има геометриска шема на решетки што ги надополнува и модерните и класичните ентериери во стилот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас