• Обновено
Cageенски кафез Фау велур Исечен пета од потпетици

Cageенски кафез Фау велур Исечен пета од потпетици

DEN 575.84

Залиха
Во продавницата

Пумпата со отворено пети од Brinley Co. има дополнителни меки велур на велур и стил на замаглување обезбеден со ткаенина за кука и јамка. Чунки наредени потпетици додаваат стилски дизајн и висина на изгледот. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас