• Обновено
Комплет За Носење На Стеблото на туск За HUSQVARNA fc 2014-

Комплет За Носење На Стеблото на туск За HUSQVARNA fc 2014-

DEN 607.84

Залиха
Во продавницата

Директна замена НА оем лежиштата на стеблото на управувачот., Комплет ги содржи сите делови за замена за обнова на секое одредено стебло на управувачот.Квалитетни лежишта и компоненти за непречено функционирање и долг век на траење. Директна замена НА оем лежиштата на стеблото на управувачот. Комплетот ги содржи сите делови за замена за обнова на секое одредено стебло на управувачот. Квалитетни лежишта и компоненти за непречено функционирање и долг век на траење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас