• Обновено
Наничка девојче чипка со долги ракави врвот и хеланки, сет на облека

Наничка девојче чипка со долги ракави врвот и хеланки, сет на облека

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

Таа ќе биде најдобро облечено бебе во собата кога го носи овој сет за нозе од 2 парчиња чипка! Засаден чипка од чипка и везено тело од мрежа со сатен лак и копче во облик на цвет. Врвот е целосно поставен и има 2 копчиња во центарот на грбот. Совпаѓање на плетените хеланки со еластична лента за половината и чипка на чипка на дното со прицврстени сатенски панделки. Чипка везени сатенски панделки.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас