• Обновено
Карат Т.В. Дијамант Солитар 14KT прстен за ангажман на бело злато

Карат Т.В. Дијамант Солитар 14KT прстен за ангажман на бело злато

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Задебелена, светла и исклучително убава, однесете го здивот со овој заслепувачки прстен за ангажман на дијаманти. Стручно изработено во ладно бело злато, прстенот прикажува тркалезен дијамантски центар во издржлив амбиент од шесткратно време. Значаен подарок на вистинската loveубов, овој прстен се плени со дијаманти и полиран сјај. Империјал 1 Карат Т.В. Diamond Solitaire 14kt прстен за ангажман на бело злато : Дијамант Тежина : 1 Ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted во 14 KT бело злато што може да се златни во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас