• Обновено
Екена мелница 12 w 10 h 24'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, природен махагони

Екена мелница 12 w 10 h 24'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, природен махагони

DEN 1919.20

Залиха
Во продавницата

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го реплицира изгледот на тешкиот, фалсификуван хардвер за прицврстување на ковано железо. Автентични и точни реални текстури на дрво. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас