• Обновено
Салон совршени точки за нокти, памучни бонбони, 0. fl oz

Салон совршени точки за нокти, памучни бонбони, 0. fl oz

DEN 63.68

Залиха
Во продавницата

Натопете ги советите во боја на сладолед! За најкул колаби, салонот за вкус на салони совршени x дипин точки ја комбинираа својата страст кон бојата и креативноста за да ви донесат рачно изработена колекција од 8 вкусни нијанси. Од замрзнување на Бери до разделување на банана, памучни бонбони до ладење нане, вкусовите што ги копнеете се инспирирани од оригиналниот третман на сладолед со брада. Веган, без суровост, 12 бесплатна формула. Натопете во задоволство. Неонски пастелно сино крем финиш. Формула за професионална оценка. Веган, Парабен, суровост и 7-без формула. Четка за прецизна апликација. Лесен за користење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас