• Обновено
Земја рамнотежа Оригинално ширење на зеленчук од зеленчук, када од Оз

Земја рамнотежа Оригинално ширење на зеленчук од зеленчук, када од Оз

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

За кремаста, вкусна ширина на месарка што е без млечни производи, обидете се со оригиналната путерна од балансот на Земјата. Кремастата, распространета текстура и богатата, месарка, доаѓаат од нашиот комерцијален спој на масла, вклучително и овластено одржливо палмино масло. Тоа е веган, не-ГМО, одлично за ширење на тост или џебови и вкусни во вашите омилени рецепти. Од ширење до закуски, нашите производи базирани на растенија се создаваат со интегритет, умност и цел да имаат позитивно влијание. Сè што правиме е веганско и без животински производи. Диетите засновани на растенија се препознаваат како намален отпад од јаглерод во споредба со диетите засновани на животни. Одете напред, раширете неколку на .. Земјината рамнотежа е направена за секого. Содржи една пластична када од 15 унца од областа на растојанието на земјата, оригиналната путер. Зачувајте се на оваа путер што се шири денес. Веган, не-млечни и не-ГМО, ова ширење на месар е за секого. Користете ја оваа вкусна алтернатива за вегански путер во вашите омилени рецепти и домашни третмани. Врвот на вашиот тост, џебови и повеќе со кремаст, раширен вкус на месар.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас