• Обновено
Играчки за светло време - Бао Панда 52 Стои џамбо кадифен

Играчки за светло време - Бао Панда 52 Стои џамбо кадифен

DEN 655.84

Залиха
Во продавницата

Jумбо кадифен, Бао Панда има сив лак затоа што сака да се облекува - цело време! Бао сака кнедли, забави и само се дружи дома. Создадени за да бидат омилени кадифони на детето, нашите детални играчки се симпатични, кукавички и исцедливо меки. Направено со loveубов од премиум ткаенини и пломби, нашата кадифен е дизајниран да трае со наредните години. Проверете го нашиот широк асортиман на мали, големи и џамбо пријатели. Нега на кадифен : препорачуваме само чистење на самото место. Панда со сив лак 52 "стои.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас