• Обновено
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Мериленд Мапа на домашна држава Неутрална печатена дизајн платно wallидна уметност од Дафне Полсели

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Мериленд Мапа на домашна држава Неутрална печатена дизајн платно wallидна уметност од Дафне Полсели

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без димензии на потребните инсталации : 24 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Дафне Полсели.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас