• Обновено
Флипц бел фудж покриени панделки, 7. мл

Флипц бел фудж покриени панделки, 7. мл

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Z го означува местото на најдобрите закуски на блокот. Покриените панделки на Флипц Белиот Фуџ се солената, слатка и крцкава закуска што ќе ја сака целото семејство. Секоја торба за затегнување содржи 7,5oz на крцкави печени панделки, обложени во вкусна кремаста бела фуд, давајќи совршено слатко погодно спакувано во вреќа со откуп од 7,5oz; Совршено за попладневна закуска, за игра ноќ, или пополнување на вашата тајна фиока за закуска.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас