• Обновено
Глонме Еластична Половината Панталони За Мажи Обични Спортски Панталони Опремени Снегулка Печатење Божиќ Долго Панталони Стил Г С

Глонме Еластична Половината Панталони За Мажи Обични Спортски Панталони Опремени Снегулка Печатење Божиќ Долго Панталони Стил

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Човекот панталони топла панталони е многу мека и удобна. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Еластични Панталони За Половината, Секојдневни Панталони, Божиќни Долги Панталони. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Материјал-65%Полиестер, 35% Памук. Дизајн - Мажи Обични Божиќни Панталони Со Снегулки, Божиќни Спортски Панталони, Долги Панталони Со Врвки, Еластични Панталони За Половината, Џебови Панталони за Суи, Секојдневни и Тенки Опремени.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас