• Обновено
Бескрајно покривање на плочата за пливање на Sun Suniors,

Бескрајно покривање на плочата за пливање на Sun Suniors,

DEN 479.20

Залиха
Во продавницата

Донесете некаков стил на плажа со овие трендовски пливање прикриени одбор од бесконечно лето. Со удобен еластичен половината и материјалот за дишење што ќе обезбеди удобност цел ден. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Опуштено вклопување. Еластична половината. Печатење на сите. 93% полиестер/7% спандекс. Машина за перење. Увезени. Пливање на прикриени плочи за жени од Бескрајно Сонце.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас