• Обновено
Зајаци од диви животни јадат трева животни и инсекти кои сликаат бело врамен уметнички печатен wallид уметност

Зајаци од диви животни јадат трева животни и инсекти кои сликаат бело врамен уметнички печатен wallид уметност

DEN 719.84

Залиха
Во продавницата

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од gicle се внимателно поставени на трајна поддршка на MDF, а потоа совршено завршени . Уметничките дела се однесуваат на сликање, животни, цицачи, зајаци, зајачиња, природа, природа, природа , и модерно. Дизајн од Андреа Лавери. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас