• Обновено
Nubia Charger Fast Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

Nubia Charger Fast Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

DEN 383.84

Залиха
Во продавницата

Компатибилни уреди : Работи со адаптивно брзо полнење (AFC) компатибилни уреди. Преносен, мал и лесен. Адаптивно брзо полнење (брз полнач) CAR CARGER со адаптивната технологија за брзо полнење за нашата батерија може да оди од нула до 50% ниво на батерија за околу 30 минути, додека остварувате повици Или користете ја вашата апликација за навигација GPS, Micro-USB до USB кабел Овој кабел за брзина на микро-USB 2. Работи со адаптивно брзо полнење (AFC) компатибилни уреди кои ги синхронизираат и пренесуваат датотеките преку кабел за податоци за микро-USB. Компатибилен и со адаптивните полначи за брзо полнење и полначи за автомобили и со само редовни уреди за полнење што даваат стапка за полнење 2 засилувачи.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас