• Обновено
Сон Бања ПВЦ анти-бактериски лагер за туширање отпорен на мувла, јасна

Сон Бања ПВЦ анти-бактериски лагер за туширање отпорен на мувла, јасна

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Една јасна ПВЦ за завеси за туширање од бања од соништата, со 12 метални громи и 3 големи магнети за брзо да ја обесат завесата за туширање во бањата. Dream Bath има многу од овие на залиха, па набавете неколку сега за да го задржите вашиот плакарот за постелнина дома за дождлив ден. Користете ги овие чисти облоги за завеси за туширање дома или во вашиот одмор за да го заштитите подот на вашата бања од влажна и за приватност на бањата. Направено од силна ПВЦ пластика да биде долготрајна. Дебелата пластика гарантира дека нормалното абење и солза нема да резултира во солзи на слаби тенки пластични облоги за завеси за туширање за вашиот туш. На дебелина од 0,07 мм и мала тежина од 320 g, 12 -те громи и 3 големи магнети го прават висината на оваа завеса за туширање супер брзо и лесно. Магнетите ја чуваат лагерната завеса лесно во место. Dream Bath излезе со уште еден победник овде. Дизајнирајте ја вашата бања од соништата денес со целосна линија на домашни производи од Америка! Исчистете лагер за завеси за туширање во ПВЦ. 12 Громи за лесно дружење. 3 големи магнети за да се одржи завесата во место. Дебела 0,07 мм ПВЦ е еднаква на издржливост. Лесно чистење на машината за перење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас