• Обновено
Комплет за забави за игра за игра на Делфини во Мајами Долфинс за гости

Комплет за забави за игра за игра на Делфини во Мајами Долфинс за гости

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Each Miami Dolphins Game Day Party Supplies Kit contains : 8 Miami Dolphins 20 oz Plastic Cups, 16 Miami Dolphins Luncheon Napkins, 8 Miami Dolphins Dinner Plates, 8 Miami Dolphins Luncheon Plates, 16 Miami Dolphins Beverage Napkins, 1 Miami Dolphins Plastic Tablecover, 24 Orange Пластични парчиња прибор за јадење. Без разлика дали тоа е сезонски удар или голема игра, оваа колекција на партиски материјали е совршен начин да ја облечете вашата соба за игри. Навидете се за вашиот тим, нахранете ги пријателите на хартиени плочи во Мајами Долфинс и уживајте во пијалоците во пластичните чаши од делфини. Овој комплет за ден на игра има сè што ви треба за да го гледате вашиот тим да собере победа. Служи 8 гости. Комплет за снабдување со партии од 81 парчиња. Служи на 8 навивачи на делфини. Сè што треба на навивачот на Мајами на Долфинс за нивната фудбалска забава.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас