• Обновено
Геометриски Комплет За Постелнина Микрофибер Апстрактен Триаголник Мермерен Дезен Прекривка За Печатење Со Навлаки За Перници Тинејџери Возрасни Декор За Спална

Геометриски Комплет За Постелнина Микрофибер Апстрактен Триаголник Мермерен Дезен Прекривка За Печатење Со Навлаки За Перници

DEN 927.84

Залиха
Во продавницата

Уникатна шема : оваа декорација вклучува навлаки за ватенка и навлаки за перници, без материјал за полнење. Совршен за деца/возрасни, правејќи ја вашата соба да изгледа живописно. Карактеристики : . Карактеристики : Супер мека и лесна, удобна и мека, без оштетување на кожата. Уникатен дизајн НА 3д печатење, одличен подарок за љубителите на аниме, дизајн на косплеј со аниме тема, отпорен на брчки, неопходен за обожавателите! Исто така, може да биде идеален роденденски или Божиќен подарок за деца, пријатели, најблиски и семејство!. Список за пакување : 1 јорган капак+2 навлаки за перници.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас