• Обновено
Ханас Машки С-Краток Ракав Мода Отворено Улица Атлетски Дуксери, Текст Шема Дуксер Причинско-Последична Копче Маици

Ханас Машки С-Краток Ракав Мода Отворено Улица Атлетски Дуксери, Текст Шема Дуксер Причинско-Последична Копче Маици

DEN 255.36

Залиха
Во продавницата

28" Ракав : 38cm/14.60" Големина : M Биста : 112cm/44.Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.27" рамо : 57.64" должина : 82cm/32.многу луѓе ја сакаат кошулата со качулка,тоа не е само сенка од сонцето, туку и најновиот тренд во модата.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас