• Обновено
Гријанлоук Мажи Тенок Елек Без Ракави Еднобоен Екипаж На Екипажот Тренингот За Маици Брзо Суви Летни Врвови

Гријанлоук Мажи Тенок Елек Без Ракави Еднобоен Екипаж На Екипажот Тренингот За Маици Брзо Суви Летни Врвови

DEN 915.84

Залиха
Во продавницата

Карактеристика : Мажите Работат Спортски Блузи, Машки Елек Резервоар маица, Обични Врвови Без Ракави, Машка Елек Блуза, Машка Летна Работна Облека. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Мажи Летен Елек За Плажа, Резервоар Без Ракави, Фитнес Маици, Кошула За Мускулна Маичка, Долна Кошула што Дише. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Натпревар-Спарете Со Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки, Црни Панталони, Тексас Фармерки Итн. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Содржина на пакетот : 1 Х Машки Блузи (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1.Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Тенкови Блузи, Мускулни Кошули, Спортски Тренингот Елек,Летни Маици Тип На Шема : Цврста Боја : Како Што Е Прикажано На Сликата (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Spandex Neckline : Должина На Вратот На Екипажот : Без ракависезона : Пролет, Лето, Aut, Зимаприлики : Дневно, Вежбање, Јога, Пешачење, Спорт, Секојдневни Карактеристики : 1.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас