• Обновено
Симпатична Трик Жаба Крзнени Влечки За Жени Мажи Меки Крзно Поставата Мека Пријатна Нова Куќа Чевли Затворен Отворен

Симпатична Трик Жаба Крзнени Влечки За Жени Мажи Меки Крзно Поставата Мека Пријатна Нова Куќа Чевли Затворен Отворен

DEN 271.84

Залиха
Во продавницата

Унисекс чевли за носење. мека, удобна, отпорна на лизгање, издржлива.* Стил : секојдневни и извонредни влечки од ајкула за студено време, погодни за носење во затворена куќа, кујна, спална соба, работна соба итн. Овие топли влечки се погодни за студена зима, fall и пролет. Усвојува тродимензионална текстура за да го зголеми своето триење за да ја подобри способноста за спречување на лизгање. Меки чевли, лесен живот. Можете исто така да го носите за да го шетате вашето куче или да се дружите. Добар производ за студени денови. #ИДЕАЛЕН СЕГАШЕН ИЗБОР-топол, фасцинантен и изненадувачки подарок за семејството, љубовникот, пријателот за фестивал како божиќ, нова година, благодарност или друг важен ден.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас