• Обновено
Пренослива Скара Скара Скара Преклопен Јаглен Скара, Мали Отворено Скара Алатки За Кампување Пикници Градина Плажа Партија

Пренослива Скара Скара Скара Преклопен Јаглен Скара, Мали Отворено Скара Алатки За Кампување Пикници Градина Плажа Партија

DEN 2879.84

Залиха
Во продавницата

? Дупките За Вентилација Од Двете Страни На Скарата Гарантираат Дека Ќе Влезе Доволно Кислород За Да Се Олесни Изгореницата И Скарата Рамномерно Се Загрева. [Голема Големина] Расклопена Големина : 17,7 х 13,9 Х 11,8 Инчи. ? Совет : Погоден За 3 До 5 Луѓе. ●Преклопен И Нелизгачки Дизајн●.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас