• Обновено
Ленаго Женски Есенски Фустан Плус Големина Мода Долг Ракав Печатење Круг-Вратот Дами Одмор Излегување Долг Фустан Партија Макси Фустан На Дозвола

Ленаго Женски Есенски Фустан Плус Големина Мода Долг Ракав Печатење Круг-Вратот Дами Одмор Излегување Долг Фустан Партија Макси

DEN 362.24

Залиха
Во продавницата

Одговараат За, Зима и Пролет.Дуксерот Со Дизајн На Качулка го прави Поудобен привлечен за носење. Сезона : Зимски/Есенски Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Тип на полиестерска шема : цврста јака : Качулка : Секојдневна, Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Шема За Облекување : Големина : Големина И Големина. Овие есенски фустани за жени 2023 година ќе направат вашиот стомак да изгледа порамно.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Запознавање,Fall ,Денот на Благодарноста,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.65 "Должина : 82см/32.31 "Ракав : 57см/22.28" Големина : М Големина.05 "Должина : 83см/32.24 "Ракав : 59cm/23. Фустан со долги ракави за жени, лелеави фустани за жени, фустани на плажа за жени, фустан Со Маица за жени 2023 година, работни фустани за жени, бохо фустани за жени 2023 година, плус големина макси фустан, женски фустани за fall, женски есенски фустани, есенски фустани за жени, фустан со долги ракави. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Фустани со плус големина, венчаници за жени, бохо фустан за жени, долги фустани за жени, бел фустан жени, фустани за жени 2023 година, коктел фустан за жени, свечени фустани за жени, миди фустани за жени, есенски фустани за жени 2023 година, макси фустани за жени 2023 лежерни.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас