• Обновено
Племиња На Мидгард: Делукс издание За PlayStation [ВИДЕО ИГРИ] Playstation 5

Племиња На Мидгард: Делукс издание За PlayStation [ВИДЕО ИГРИ] Playstation 5

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Лице колосални менувачи на игри : заштитете ја брзината На Игдрасил од ноќна инвазија на хелтингс и работете заедно со вашето племе за да ја издржите постојано заканата од јотнар. Главите горе, џиновите доаѓаат! Мидгард е под опсада од непожелни посетители. Потоа, ослободете моќни способности и подгответе паметна селска одбрана за да им приредите непријатни изненадувања на вашите непријатели. Племиња На Мидгард Делукс, Менувач, Плејстејшн 5, [Физички] Истражете светло Нордиско царство : откријте зандани, убијте легендарни ѕверови и изградете каде било додека истражувате застрашувачки, процедурално генерирани земји во вашата потрага да го преземете Рагнарок. Карактеристики Истражете светло Нордиско царство : откријте зандани, убијте легендарни ѕверови и изградете каде било додека истражувате застрашувачки, процедурално генерирани земји во вашата потрага да го преземете Рагнарок. Но, не дозволувајте тоа да го спречи вашето Племе да ја Има најдобрата Апокалипса во вашите животи. Митските суштества, смртоносните духови и гигантските брути се закануваат да го донесат рагнарок-крајот на светот! Ваше е, моќен ајнхерџар, да го скратите вашиот славен празник во валхала и да се вратите во мидгард.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас