• Обновено
Скромни Костими За Капење За Жени Висок Струк Склекови Високо Исечени Костими За Капење Два Костими За Капење Бикини Блузи За Жени Зелена Л

Скромни Костими За Капење За Жени Висок Струк Склекови Високо Исечени Костими За Капење Два Костими За Капење Бикини Блузи За

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

ремените за рамо ви носат погодност, дводелните костими за капење се удобни за носење.ГОЛЕМИНА КОСТИМ за КАПЕЊЕ : женски црн костим за капење плус големина врвови за пливање со прилагодливи ПАРЧИЊА КОСТИМИ за КАПЕЊЕ : две парчиња плус големина костим за капење црниот костим за капење вклучува врв од блузон и црн краток пливање. Тој Е Многу Мек, Лесен, Дише, Еластичен И Издржлив, Удобен За Носење.Женски Костими за Капење Плус Големина Шорцеви Облека За Плажа Бикини Костими За Капење Комплет Бендо Теал Бикини Костими За Капење За Жени + Прилики гроздобер костими за капење со висок струк, Удобни За тропски одмори, плажа, лето, спортови на вода, базен и така натаму;Кадифен И Измијте 82% Најлон, 18% Спандекс ласкави Цветни Печатени;Плус Специфики Пол : Женски Сезона : Летна Пригода : Дневно, Базен, Морски Материјал : Полиестерска Декорација : нема должина на облека : редовен тип на шема : Стил на печатење : трендовски секојдневен,каузални карактеристики : } материјал е направен од полиестер ,мек и Се чувствува Удобно,Супер Симпатичен;Пакетот Вклучува 1 Комплет Костими за Капење : плус големина црните костими за капење за жени со лабаво вклопен дизајн имаат одлични слабеење Што им Ласка На Сите Фигури, Покривајќи Ги Вашите Непријатностиони, Но Сепак Покажувајќи Ги Вашите Облини.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас