• Обновено
Гитара Музички Фестивал Инструмент Шема Патување Кригла Флип Капак Нерѓосувачки Челик Чаша Автомобил Тамблер Термос

Гитара Музички Фестивал Инструмент Шема Патување Кригла Флип Капак Нерѓосувачки Челик Чаша Автомобил Тамблер Термос

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Капацитет : 15озиза : Висина : 15 см (5,9 инчи) ; Дијаметар : 8,5 см /3,3 инчи (горе) ; 6,5 см /2,5 инчи (долу)Карактеристика : - Последни и натоварени материјали за пријатно искуство со пиење-Надворешен И Внатрешен нерѓосувачки челик на дизајнот на каросеријата-Едноставен и класичен дизајн со црна рачка-Идеален избор За работа во канцеларија, пешачење, патување, играње игри со топка итн. Материјал : Нерѓосувачки Челик, Тамблер, Количина На Термоспакување : 1 х Мугтој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Гитара Музички Фестивал Инструмент Шема Патување Кригла Флип Капак Нерѓосувачки Челик Чаша Автомобил Тамблер Термос.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас