• Обновено
BUIgtTklOP Женски Блузи За летен Клиренс жените Печатат Кратки Ракави Лабава Копче Круг-Вратот Кошула Цврсти Блуза Блузи

BUIgtTklOP Женски Блузи За летен Клиренс жените Печатат Кратки Ракави Лабава Копче Круг-Вратот Кошула Цврсти Блуза Блузи

DEN 79.84

Залиха
Во продавницата

Тоа е најдобар подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или пријател.09 "Ракав : 26см/10. Нега на облека : Рачно перење или машинско перење во ладна вода препорачуваме, висат суво, пеглање со ниска температура доколку е потребно.Носењето на овој пуловер ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби.Без разлика дали лежите наоколу или одите на малку облечен изглед, овие маици ќе го направат трикот!.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас