• Обновено
Симулиран Машки Прстен За Раѓање Син Топаз ВО 14к Розово Позлатено Сребро. Големина На Прстен 13,5

Симулиран Машки Прстен За Раѓање Син Топаз ВО 14к Розово Позлатено Сребро. Големина На Прстен 13,5

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Камен : Симулиран Син Топаз, Боја На Камен ; Воилте, Јасност На Камен : VVS1-VVS2, Сечење Камен : Смарагд, Поставување Камен : Безал,. Дизајн Идеја : дизајнот на Декемврискиот Прстен за Раѓање инспириран од легендата за родениот камен. тоа ќе ви донесе здрава, среќа и среќа. Секој заслужува да има накит од роден камен.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас