• Обновено
атуруст Жени Мрежа Подуени Принцеза Фустан Лето Солидна Боја Надвор Рамо Квадратни Вратот Тул Долг Ракав Линија Фустан

атуруст Жени Мрежа Подуени Принцеза Фустан Лето Солидна Боја Надвор Рамо Квадратни Вратот Тул Долг Ракав Линија Фустан

DEN 463.84

Залиха
Во продавницата

Мt Length : t81 t Bust : t88 пресврт : t72. Погодни Прилики : Повеќето прилики во животот. Материјал : Мрежа. XLt Length : t32. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Едноставен стил, фустан со квадратен врат со долг проѕирен ракав, рафт, еднобојна боја, што е многу убаво и модерно. Lt Length : t32. Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. Совршено секојдневно носење за вас или вашите пријатели во пролет и лето. ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ПРИЛИКИ : овој фустан е погоден за повеќето прилики во животот, како што се собирање пријатели, патување, датум за купување и така натаму. Применлив Возрасен Опсег : Возрасни. Мдолжина : т31, 89 тбуст : т34, 65 пресврт : т28, 35 . Водич Големина : . ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овој фустан е изработен од висококвалитетна мрежеста ткаенина, што ќе направи да се чувствувате меко, удобно и дише. Применлив Пол : Женски. Висококвалитетен материјал, мек и удобен, дише и отпорен на абење. Содржина На Пакетот : .

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас