• Обновено
Понита Универзална Контура Мерач Дупликатор Профил Мерач Лак Скала Профил Профил Профил Божиќни Подароци За Тато Татко

Понита Универзална Контура Мерач Дупликатор Профил Мерач Лак Скала Профил Профил Профил Божиќни Подароци За Тато Татко

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Функција : 1.За секаков вид на работа на која и треба дуплирање на контурата, овој контурен мерач може да ви подаде рака2.(Магнетот) на овој контурен мерач може да се прикачи на производите од железо, што го олеснува мерењето и сечењето3.Исклучителниот пластичен материјал може целосно да се залепи на предметите, за подобро да ја добиете формата4.Преносливата големина го олеснува носењето. И тоа е лесно да се користи за секоја работа5.Погоден за обработка на дрво, автоматско тело, авто метален лим, нерѓосувачки челик или која било работа со дупликации на контурата спецификација : Големина : 5 инчен материјал : ABS Пластика Спакувана : Блистер Пакување Точност : 1mm Theme : Куќите Спакувани вклучуваат : 1 x Мерач На Профил На Контура Универзален Мерач на Контура . Лесен за употреба. Едноставно притиснете го забот на предметот за да одговара на контурата и потоа следете ја потребната форма. Дизајниран за цевки за ликвидација, кружни рамки, канали и многу предмети. Производот со нов дизајн и имаат посебен стил. Со задоволство ќе го купите или ќе бидете убав подарок за другите. Изработени од висококвалитетна абс пластика, висока јачина, издржлива, против ' рѓа . Профил На Мерач.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас