• Обновено
Анаграм-Број' 3 ' Миларен Балон-Сино

Анаграм-Број' 3 ' Миларен Балон-Сино

DEN 160.00

Залиха
Во продавницата

Трансформирајте ја вашата забава Со Анаграмот 34 "Број' 3 ' Миларен Балон Во Сино. Изработен од издржлив пластично-пет материјал, ова привлечно централно парче е совршено за секоја прослава. Неговата впечатлива сина боја и задебелен број " 3 " дизајн ќе ги остават вашите гости во стравопочит. Подигнете го вашиот настан и фатете незаборавни моменти со овој разноврсен и долготраен балон. Анаграм 34 "Број' 3 ' Миларен Балон-Сина : Привлечна Декорација За Забави.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас