• Обновено
Женски Партија Маска Карневалски Подарок Марди Грас Одред Марди Грас Маица Графика Обичните Екипажот Вратот Кошули Бела Маичка

Женски Партија Маска Карневалски Подарок Марди Грас Одред Марди Грас Маица Графика Обичните Екипажот Вратот Кошули Бела Маичка

DEN 255.20

Залиха
Во продавницата

ако сакате лабаво причинско-последично вклопување, нарачајте големина нагоре, свртете ја облеката внатре кон надвор и измијте ја ладно / исушете ја на ниска температура / не избелувајте или пеглајте директно на отпечатокот. Тоа е многу добро прилагодено На Летните горештини. МОДНА МЕШАВИНА : Совршена За секојдневен изглед или луксузно ноќно излегување. ПРИЛИКА : Лабавата летна кошула може да ги покрие сите форми на телото, да ја покаже вашата убавина; погоден за плажа, одмор, одмор, ноќно излегување, состанок, забава, улица, бизнис, канцеларија, работа, клуб, патување или секојдневно носење итн.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас