• Обновено
Lisingtool Широки Панталони Жени Бели Ленени Панталони За Жени Затегнатост Панталони Џеб Секојдневен Плус Големина Панталони Со Висок Струк Удобни Панталони Жени Каки

Lisingtool Широки Панталони Жени Бели Ленени Панталони За Жени Затегнатост Панталони Џеб Секојдневен Плус Големина Панталони

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

65 "Колк : 108cm/42.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.73" Материјал : изработен е од висококвалитетни материјали Со Супер меки, удобни, еластични, дише и пријателски за кожата за вашето секојдневно носење!. Натпревар : Лесни за совпаѓање,разноврсни панталони може да се носат со повеќе изгледи,неверојатни со чизми или потпетици, кроп топ и тесна јакна за совршена облека.37 " Должина : 102см/40.80 "Колк : 116cm/45.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.92" колк : 96см/37.67 " Должина : 106cm/41.07 "Колк : 104см/40.ве одржува стилски во текот на целиот ден. Услуга : Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да ве сервисираме.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас