• Обновено
Божиќ 18 Автомобил Половината Перница Случај Божиќ Перница Случај Дома Декор

Божиќ 18 Автомобил Половината Перница Случај Божиќ Перница Случај Дома Декор

DEN 287.84

Залиха
Во продавницата

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : Еднострана Четкана Обична Кожа Од Праска : Модерна Големина(Lx W) : 45x45cm/17, 72x17, 72"Боја : Како што покажаа сликите шема : Божиќна Серија : Квадратна Тежина : 42-44 гокаси : Дом, Дневна Соба, Спална Соба, Ресторан, Кафуле, итн карактеристики : 1. Оваа футрола за перници за фрлање направена од висококвалитетна ткаенина од кожа од праска е навистина мека и удобна за допир.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас