• Обновено
Нирвана Кингсли Цветни Површина Килим, Морнарица Мулти, 8' 10'

Нирвана Кингсли Цветни Површина Килим, Морнарица Мулти, 8' 10'

DEN 5727.68

Залиха
Во продавницата

Трендовскиот нов изглед во преодно стилизираните теписи во областа е прекрасно прикажан во впечатливите бои и еластичните текстури Колекцијата Килими Нирвана од Сафавиех. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Достапно во повеќе големини.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас